A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.
Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.
A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.
Betöltendő pozíció:
Gépészmérnök-Gyártástechnológus

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikáció szintű nyelvtudás: német
  • Gyártástechnológiában szerzett vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség, valamint magabiztos fellépés és kommunikáció
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Feladatok:

  • Konstrukciós feladatok elvégzése
  • Gyártási ciklusok előkészítése, felügyelete
  • Rajzok frissítése, átdolgozása
  • Darabjegyzék összeállítása
  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal

Előny:

  • Több éves mérnöki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre küldheti, vagy: Boschung EJT Kft., 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Dévaványa, 5510 Magyarország
Békés, 5630 Magyarország
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása