www.cvonline.hu

Gépészmérnök gyakornok

  • A hirdetés 1215 napja lejárt

Cégünkről

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, magyar tulajdonú cég. Csapatunk 50-50%-ban hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító, jegy- és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Cégünk a T-Systems kiemelt partnere. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Állás megnevezése

Gépészmérnök  gyakornok (1 fő)

Feladatok összefoglalása

  • Mechanikai tervezés, dokumentálás, koordinálás
  • Elektronikai berendezések dobozának, burkolatának tervezése elsősorban lemez technológia alkalmazásával
  • Berendezések összeszerelése
  • Önálló, kreatív gondolkodás, nyitottság az újdonságok felé
  • Solid Edge program ismerete
  • Készülékek javítása, tesztelése, dokumentálása, csomagolása

Elvárások

  • Minimum heti 30 óra vállalása
  • Gépészmérnök hallgató (legalább harmadéves)
  • Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton
  • Excel, Word, Visio ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Legalább olvasási szintű angol nyelvtudás (nem feltétel a nyelvvizsga)

Előny

  • NYÁK tervező programok ismerete
  • Windows és Linux rendszerek ismerete
  • Alapvető elektronikai ismeretek

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amit ajánlunk

  • Fiatal csapat, kreatív munkakör
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás, rugalmas munkaidő
  • Álláslehetőség az államvizsga után

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-maicímre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tűntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!
Helyek Baranya
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok