www.cvonline.hu

Gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1129329
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Gépészmérnök gyakornok munkatársat hosszútávra.

Feladatok:

  • Mérnöki csapat támogatása, az általuk delegált feladatokban való aktív közreműködés
  • Műszaki megoldások találása vásárlói specifikációkra
  • Megfelelő dokumentáció biztosítása a műszaki fejlesztésekhez
  • Több projektben való aktív közreműködés

Elvárások:

  • Gépészmérnöki tanulmányok (preferált az utolsó vagy utolsó előtti szemeszter végzése)
  • Heti 3x8 óra vállalása
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bérezés: Bruttó 1000 Ft / óra
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!