www.cvonline.hu

Gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1107648
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk  gépészmérnök gyakornok hallgatót.

Feladatok:

  • Épületgépészeti redszerek nyomvonalának felmérése
  • A felmért nyomvonalak berajzolása az átadott épülettervekbe

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office alkalmazások kezelésében jártasság
  • 18. életév betöltése

Munkaidő: Heti 2-3 munkanap vállalása minimum 4 órában

Előnyt jelent:

  • AutoCad program haladó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1200 Ft/óra

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.