www.cvonline.hu

Gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1087443
lejárt

Partnerünk Magyarországon és Európa-szerte ismert és elismert szolgáltató a vegyipari, az olaj- és gázipari, a hagyományos erőművi és az atomerőművi, valamint a gyógyszer-, élelmiszer-, tápszeripari szektorban. Ezúttal ide keresünk beszerzési gyakornokot.

Feladatok:

  • minőségbiztosítás, környezet és munkavédelmi és hegesztési terület adminisztrációs támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy PASSZÍV FÉLÉV
  • Felsőfokú tanulmányok: Környezetvédelmi, minőségbiztosítási és gépészet vagy hegesztés szakon
  • angol és vagy német nyelv kommunikációs ismerete
  • magabiztos MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint), kiemelten exel ismeret
  • jó felfogó-, értelmező- és kommunikációs képességek
  • precizitás, terhelhetőség
  • 1 év vállalása minimum
  • heti minimum 30 óra vállalása szeptembertől is

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig 4-5 napban napi 6-8 órában történő munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • Heti 40 órás ráérés
  • 1-2 év vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 900 Ft/óra
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette az érdeklődésed, és rendelkezel az elvárt tanulmányokkal, jelentkezz rá a honlapunkon történő Link megjelenítése után.