www.cvonline.hu

Gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1039272
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal gyógyászati segédeszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk gépészmérnök gyakornokot.

Feladatok:

  • Műszaki dokumentációkészítés
  • Szerkezet tervezés
  • A munkájával, projectekkel kapcsolatos egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú gépészmérnöki szakirányú tanulmányok
  • Valamely 3D-s CAD rendszewr alapos ismerete (Solid Works előny)
  • Minimum 1 évig történő folyamatos munkavégzés vállalása jogviszony mellett
  • Jó angol nyelvtudás és szaknyelvi ismeret (legalább dokumentáció olvasás/megértés szintjén)
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Jó kommunikációs képesség, határozott személyiség
  • Munkaidő: Hétfő-Csütörtök (07:30-16:30)  és Péntek (14:00-ig) minimum heti 20-24órában

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás+szaknyelvi ismeret(az elvárástól magasabb szinten)
  • Solid Works tervezőprogram ismerete
  • CNC program és megmunkálási ismeretek
  • SolidCam ismerete
  • ISO 9001, 13485 ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyakorlati helyként történő leigazolás
  • Utazási támogatás:
  • BKV kiegészítő bérlet/jegy elszámolása
  • Volán buszjárattal történő kijutást Budapestről térítjük - a havi kiegészítő bérlet 100%-nak az elszámolásával

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél jelentkezni a munkára, a honlapon történő Link megjelenítése után megteheted.

Jelentkezés: Bruttó bérigény megjelölésével és önéletrajzzal!

Bővebb Információ: Dénes Arnold +36704523312 vagy E-mail cím megjelenítése elérhetőségeken

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest