www.cvonline.hu

Gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1003232
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

Feladat: tervdokumentációk, műszaki rajzok előkészítése

  • Munkaidő: Rugalmas, akár részmunkaidős beosztás, megegyezés szerint

Elvárások:

  • 3D CAD ismeretek
  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok (elsősorban gépészmérnök)
  • Rugalmasság
  • Jelentkezni lehet a gyor@minddiak.hu emailre küldött önéletrajzzal (vagy az oldalon történő regisztációval)

Előnyt jelent:

  • Magabiztos Solidworks használat

Amit kínálunk:

  • Bérezés: Bruttó 700 Ft/óra (+célprémium: 50 Ft/óra)
  • Barátságos légkör
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Játssz velünk ismét!

Dolgozz nálunk minél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk!

Részletek: Link megjelenítése