www.cvonline.hu

Gépészmérnök (Gépgyártástechnológia szakirány)

  • A hirdetés 1226 napja lejárt

        Álláshirdetés!

 Cégünk neves szerszámgyártó cégek országos képviseleteként és termékeik kizárólagos importőreként tevékenykedik immár több mint 10 éve. Az új piaci kihívásoknak és lehetőségeknek köszönhetően, valamint partnereink jobb kiszolgálása érdekében új kollégákat keresünk a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • cégünk által forgalmazott szerszámok, gépek és mérőeszközök értékesítése
  • technológiai tanácsadás a felhasználó telephelyén

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség, pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • segítőkészség, csapatszellem, együttműködő, megbízható dinamikus személyiség

Előny:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • angol v. német nyelvtudás - társalgási szint
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • gyártástechnológiákban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljesítményarányos jövedelem felső korlát nélkül
  • mobiltelefon
  • szolgálati autó
  • stabil háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • lakhelyhez közeli munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • 1 fő: Délnyugat-Magyarország (Fejér megye, Zala megye, Somogy megye, Tolna megye, Baranya megye)
  • 1 fő: Északkelet-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye)
Helyek Heves
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Baranya
Tolna
Somogy
Zala
Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő