www.cvonline.hu

Gépészmérnök - Fejér megye (Referenciaszám: KJ-1683)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.10.
Hirdetés azonosító: 1074682

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 1 éves termelésben, folyamatmérnökként szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Préselt lemezgyártás területén szerzett tapasztalat előny
  • Autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • Új projekt beindításának támogatása a présgyártó területen
  • Új projekt keretein belül préselt lemez alkatrészek kapcsán új prés szerszámok átvétele
  • A szerszámpróbák támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1683-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)