www.cvonline.hu

Gépészmérnök / épületgépész

  • A hirdetés 369 napja lejárt

Pozíció leírás

  • Kereskedelmi, ipari és lakóépületek épületgépészeti tervezése nemzetközi projektekben
  • Geotermikus rendszerek felszíni egységeinek gépészeti tervezése
  • 2D, 3D tervek és részlettervek készítése
  • Csővezetéki elemek és szerelvények, hűtés-fűtés, HMV és szennyvíz rendszerek, szellőzés, stb. követelményeinek meghatározása
  • Komplex csővezetéki rendszerek méretezése, csővezeték nyomvonal és műszaki telepítési feltételek tervezése
  • Mérnöki tevékenység irányítása, egyéb szakágakkal való közreműködés
  • Projekt kivitelezése során mérnöki felügyelet biztosítása

Elvárások

  • Okleveles épületgépész diploma (MSc) vagy
  • Okleveles gépészmérnök/energetikus diploma (MSc) épületgépész tervezői tapasztalattal
  • Általános célú és mérnöki szoftverek alapos ismerete, pl. MS Office, AutoCAD
  • Vonatkozó európai szabványok ismerete
  • Elemző gondolkodás és építő megközelítés
  • Jó kommunikációs készségek és proaktív személyiség

Előnyök

  • 2-5 év tapasztalat gépészmérnöki, épületgépész, csőtervezői területen
  • Energetikus tervezői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, mind szóban és írásban
  • Megújuló energiaforrások, hőszivattyús rendszerek ismerete
  • Releváns tervező és műszaki ellenőri jogosultságok

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bérezés, folyamatos kihívások és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos csapat
Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Lengyel nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Trenkwalder Kft

Nemzetközi hátterű partnercégünk újonnan felépü...
Budapest

Horvát nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Budapest

Junior Service Desk Team Leader

Our international partner is looking for new me...