Dinamikusan fejlődő nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZMÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ

 (HF 12-7953)

 pozícióba.

Feladatok:

  • Egyedi célgépgyártással foglalkozó gépész tervezőmérnök csapat (kb. 10 fő) vezetése, szakmai támogatása,
  • Konstruktőri mérnöki tevékenyég,
  • Szakmai egyeztetés a beszállítókkal és vevőkkel,
  • Együttműködés az anyacéggel.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Gépésztervezés területén szerzett tapasztalat (Előny: egyedi célgéptervezésben szerzett tapasztalat).
  • Vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Bács- Kiskun megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7953”-as referenciaszám és a pozíció  feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése