www.cvonline.hu

GÉPÉSZMÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ (HF 11-7927)

  • Frissítve 15 napja

Dinamikusan fejlődő nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZMÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ
(HF
11-7927)

 pozícióba.

Feladatok:

  • Egyedi célgépgyártással foglalkozó gépész tervezőmérnök csapat (kb. 10 fő)  vezetése, szakmai támogatása
  • Konstruktőri mérnöki tevékenyég
  • Szakmai egyeztetés a beszállítókkal és vevőkkel
  • Együttműködés az anyacéggel

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Gépésztervezés területén szerzett tapasztalat (Előny: egyedi célgéptervezésben szerzett tapasztalat)
  • Vezetői tapasztalat
  • Aktív angol vagy német nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Bács- Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF (11-7927)”-as referenciaszám és a pozíció  feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Bács- Kiskun megye
Kategória Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Bács-Kiskun