www.cvonline.hu

Gépészmérnök Afganisztánban (Mazar-I-Sharif)

  • A hirdetés 1432 napja lejárt

Gépészmérnök Afganisztánban

(Mazar-I-Sharif)

FELADATOK:

  • Munkavégzés kizárólag a katonai táboron belül.
  • Szennyvíz tisztító-berendezés gépészeti üzemeltetése,
  • Időszakos karbantartások tervezése, végrehajtása, ellenőrzése,
  • Javítási hibaanalízisek készítése, pótalkatrészek rendelése
  • Karbantartási dokumentációk készítése, követése, gondozása
  • Javító és megelőző intézkedések bevezetése
  • Gépek tervezett rendelkezésre állásának elérése
  • Együttműködés a megrendelő képviselőivel

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnöki képzettség
  • Hasonló munkakörben, vagy szennyvíz tisztító mű kezelésében eltöltött 3-5 év munkatapasztalat,
  • Középszintű német nyelvtudás, német kommunikációs készség
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Stressz tűrő képesség,
  • Előny: angol nyelvismeret.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Project tervezett kezdete: 2014. január vége
  • Határozatlan idejű szerződés
  • 4 havonta 23 nap szabadság,
  • Utazás, szállás, étkezés teljes körűen biztosított,
  • Multinacionális munkakörnyezet.

Jelentkezni német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet.

Munkavégzés kizárólag a katonai táboron belül.

Helyek Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő