www.cvonline.hu

GÉPÉSZMÉRNÖK (6085)

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

A GE Hungary Kft. Zalaegerszegi Alkatrészgyára
Igazgatója és Humán Erőforrás Vezetője
pályázatot   hirdet
Gépészmérnök

munkakör betöltésére

A gépészmérnök feladatai:
•Új projektekkel kapcsolatos műszaki fejlesztések kivitelezése, koordinálása
•Változások tervezése, ütemezése, előkészítése, gyártásba való bevezetése
•Műszaki kapcsolattartás a társszervezetekkel
•Folyamatos javító tevékenység kezdeményezése, támogatása
•Új termékekkel kapcsolatos folyamatok támogatása, kalkulációk készítése, időterv készítés,
•Engedélyek és egyéb dokumentációk kiállítása
•Termék dokumentáció létrehozása/karbantartása
•Hatékonysági, LEAN és Six sigma projektek támogatása
•Környezet- egészség és munkavédelmi elvárások, eljárások betartatása, részvétel a kialakításban

Pályázati feltételek:
•Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
•3-5 év szakmai tapasztalat
•Angol középfokú nyelvismeret
•Műszaki rajzi szabványok ismerete
•LEAN/6 sigma tapasztalat előny,
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Office, Minitab/,
•Minőségbiztosítási ismeretek,
•Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség

Amennyiben kedvet érez a pozíció betöltése iránt, pályázatát az alábbi címre küldje:  E-mail cím megjelenítése