www.cvonline.hu

GÉPÉSZETI TERVEZŐ

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A 150 fős, osztrák leányvállalatunk, a FEMAT Hungária Gép- és Acélszerkezetgyártó Kft. készülék-, gép-, és berendezés-gyártással, szállítási technika és acélszerkezetek gyártásával foglalkozik. Hosszú évek óta megbízható partnerként állunk rendelkezésre az automobil-, építő-, energia-, cement- és a bányaipar számára.

Jelenleg csapatunk bővítése céljából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • Egyedi gépek tervezése,
  • 3D-s tervből 2D műszaki rajzok készítése
  • A termékhez szükséges tételjegyzékek, valamint egyéb dokumentációk, előírások készítése
  • Rajzdokumentáció karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnöki végzettség)
  • Géptervezés, forgácsolási és hegesztési területen szerzett tapasztalat
  • Önállóság
  • Precizitás, a részletekre való odafigyelés képessége
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Monotonitástűrés.

Előny:

  • Német, vagy angol nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Csesztreg (szükség esetén szállást biztosít a cég)

Amennyiben megfelel a fent leírtaknak és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Csesztreg
Zala
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű