www.cvonline.hu

Gépészeti Technikus

  • A hirdetés 369 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A Budapest Airport Műszaki Rendszerek Gépészeti csoportjához szervezési és műszaki feladatok ellátása, aktív közreműködés a gépészeti csoport projektjeiben.

Feladatok:

  • A csoport felelősségi körébe tartozó műszaki-felügyeleti feladatok ellátása.
  • A felügyelt berendezésekre vonatkozó karbantartási stratégia folyamatos nyomon követése, a szerződött partnerek munkavégzésének ellenőrzése, mind a megelőző karbantartások, mind pedig az eseti hibajavítások, kivitelezések során.
  • A gépészeti projektekben a csoportvezető részére műszaki és adminisztratív támogatás nyújtása.
  • A csoporthoz vagy projekthez kapcsolódó dokumentáció és kezelési utasítások felülvizsgálata, naprakészen tartása.
  • Szükség esetén részvétel a csoport napi karbantartási feladatainak elvégzésében, a csomagszállító rendszer és az utashidak megelőző karbantartása és hibajavítása során.

Elvárások:

  • Érettségi valamint mechatronikai vagy hasonló technikusi végzettség
  • Legalább 5 év szakmai gyakorlat
  • Proaktív és nyitott személyiség
  • Szakmai kihívások elfogadásának képessége
  • Szorgalmas, pontos szakmai célkitűzésekkel rendelkező
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Windows, MS Office)
  • „B” típusú vezetői engedély

Előnyök:

  • Mozgólépcsők, liftek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Épületüzemeltetés területén szerzett szakmai gyakorlat
  • Projektmenedzsment tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel, a pozíció és a bérigény megjelölésével, a lenti e-mail címre várjuk.

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő