Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Gépészeti Takarító - Székesfehérvár

Feladataid egy átlagos napon:

  • Az Arconic székesfehérvári telephelyén lévő épületrészek, gépek, ipari berendezések, aknák (szennyvíz), zsompok, árkok, medencék takarítása;
  • A keletkezett hulladék szelektív elhelyezése, az elvégzett munka dokumentálása;
Elvárások:

Szeretnénk, ha Neked lenne:

  • Alapfokú iskolai végzettség;
  • „B” kategóriás vezetői jogosítvány;
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

Előnyök:

  • Ipari területen szerzett takarítási tapasztalat;
  • Targoncavezetői és darukezelői képesítés, gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Lakhatási támogatás;
  • Utazási támogatás;
  • Kiváló juttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár);
  • Hosszútávú együttműködés;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Stabil vállalati háttér.

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés, a régióban egyedülálló
    műszakpótlékkal;
  • Kiemelt béren kívüli juttatások;
  • Tanfolyamok;
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat.

Arconic-Köfém Kft.
Fejér
Székesfehérvár
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása