www.cvonline.hu

Gépészeti munkatárs

  • A hirdetés 1035 napja lejárt

A közúti, vasúti, vízi és légi infrastruktúra építésében és karbantartásában piacvezető Colas csoport a világ 5 kontinensén több mint 40 országban van jelen immár 80 éve.  A Colas cégcsoport a 90-es évek közepe óta vesz részt Magyarország építőipari beruházásaiban. A kezdetek óta kizárólag magyar szakemberek által vezetett és sikerre vitt holding, amely a hazai gyorsforgalmi úthálózat fejlesztésében mára meghatározó szereplővé vált

Gépészeti munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Gépészeti és egyéb jellegű beruházások előkészítése és esetenként operatív lebonyolításukban való részvétel
  • Műszaki adminisztratív feladatok ellátása, a gépészeti igazgatóság adminisztratív hátterének biztosítása
  • A beruházásokhoz kapcsolódó dokumentációk és szerződések előkészítése, kezelése
  • Kimutatások, jelentések előkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség –pályakezdők jelentkezését is várjuk-, vagy szakirányú középfokú végzettség (építőipari és gépészeti tapasztalatokkal)
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office (Excel erős) ismerete
  •  AutoCad ismerete előny
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű utazási hajlandóság

Egyéb információ:

  • Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő