www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Gépészeti karbantartó
munkakör betöltésére
az Alcoa-Köfém Kft.
GRP-ATI Köfém gyáregységünkbe

Feladatok:

  • Gépészeti karbantartási és javítási feladatok szakszerű, önálló ellátása
  • Üzemzavarok elhárítása
  • Felmerülő ismétlődő hibák jelzése, javaslattétel azok kiküszöbölésére
  • Javaslattétel alternatív javítási tevékenységekre, valamint tartalék alkatrészek, szerszámok beszerzésére

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Alap szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Öntödében szerzett szakmai tapasztalat
  • Hidraulika, pneumatika ismeretek
  • Targonca és emelőgépkezelő OKJ bizonyítvány
  • NKH vizsga
  • Alapfokú ív –és lánghegesztő vizsga

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal,illetve önéletrajz elküldésével, az alábbi postacímen:"HRSD", Alcoa-Köfém Kft. 8000 Székesfehérvár,Verseci út 1-15.
A borítékon kérjük feltüntetni, hogy "Jelentkezés Gépészeti karbantartó."