www.cvonline.hu

Gépészeti karbantartó

  • A hirdetés 346 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása az üzem CNC megmunkáló központjain
  • Egyéb célgépek (fűrészek, prések, robotok) megelőző karbantartási feladatainak ellátása
  • Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása az üzem CNC megmunkáló központjain, és felületkezelő gyártósorokon (porfestő, eloxáló üzemek)
  • Proaktív hozzájárulás a Sapa és az EHS kiváló működéséhez, aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:

  • Középfokú műszaki-gépgyártás technológus, géplakatos végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat CNC megmunkáló gépek karbantartásában
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Pneumatikus, és hidraulikus szaktanfolyami végzettség
  • Hegesztő vizsga, targonca és darukezelői jogosítvány

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalunkon a jelentkezés gombra kattintva.
Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő