Gépészeti karbantartó - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ 3299)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1020290
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépészeti karbantartó (Referenciaszám: PJ 3299)

Feladatok:

- Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása az üzem CNC megmunkáló központjain,
- Egyéb célgépek (fűrészek, prések, robotok) megelőző karbantartási feladatainak ellátása

Elvárások:

- Középfokú műszaki-gépgyártás technológus, géplakatos végzettség,
- Néhány éves szakmai tapasztalat CNC megmunkáló gépek karbantartásában,
- Számítógép felhasználói szintű ismerete,
- B kategóriás jogosítvány,

Amit megbízónk kínál:

- Multinacionális munkakörnyezet
- Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.