www.cvonline.hu

Gépészeti karbantartó (Extrusion)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.
Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása prés gyártósorokon
  • Egyéb célgépek (fűrészek, hőkezelő és csomagoló berendezések) megelőző karbantartási feladatainak ellátása
  • Hidraulikus és pneumatikus karbantartási feladatok ellátása
  • Proaktív hozzájárulás a Sapa és az EHS kiváló működéséhez, aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:

  • Középfokú műszaki-gépgyártás technológus, géplakatos végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Pneumatikus, és hidraulikus szaktanfolyami végzettség
  • Hegesztő vizsga, targonca és darukezelői jogosítvány

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:
Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrier oldalunkon, a Jelentkezés gombra kattintva.
Cégünkről bővebben a www.sapagroup.com/hungary oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Munkavégzés helye Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár