www.cvonline.hu

Gépészeti asszisztens

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Építőipari társaság keres gépészeti asszisztens munkakörbe budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Megrendelések, szerződések előkészítése
  • Karbantartási tervek készítése
  • Karbantartások megrendelése, előkészítése
  • Gépüzemnaplók ellenőrzése, feldolgozása
  • Gépészeti osztály működésének segítése

Elvárások:

  • Gépész technikusi végzettség
  • Vasúti szállításban szerzett tapasztalat és vagy
  • Vasúti járművek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás középfokú
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező képesség
  • Számítógépes ismeretek

Előny:

  • 1.3. A típusú forgalmi alapvizsga
  • Gépkezelői jogosítvány
  • Beszerzési területen tapasztalat
  • Munkagép karbantartás területen szerzett tapasztalat
  • budapesti lakhely előny

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • széles körű caffeteria rendszer
  • szakmai fejlődés
  • stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igényével ellátott jelentkezését az alább megadott e-mail címre várjuk.