www.cvonline.hu

Gépész / Villamosmérnök gyakornok

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális FMCG partnerünk martfűi termelő egységéhez gyakornokot keresünk villamos- vagy gépészmérnök végzettséggel.

A gyakornok feladata lesz a karbantartási részleg működésének megismerése, a karbantartási és termelési folyamatok támogatása.

Feladatok:

- A 12 hónapos program keretében a vállalat - kiemelten a csomagolóüzem - működésének teljes körű megismerése
- Különböző szakmai projektek indítása és önálló koordinálása
- A projektek eredményeinek bemutatása a felelős vezetés előtt
- Tréningeken, szakmai oktatásokon való részvétel, akár külföldön is
- A speciális termelési folyamatok tanulmányozása és fejlesztése

Elvárások:

- Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség (befejezett tanulmányok)
- Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Alapvetően pályakezdők jelentkezését várjuk, de termelésben szerzett releváns szakmai gyakorlat előnyt jelent
- Jó kommunikációs készségek, nyitott, ambiciózus személyiség
- Lendületes, rugalmas hozzáállás
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Lehetőség egy nagy presztízsű, multinacionális cég műkődésének megismerésére
- Gyakorlati tapasztalatszerzés különböző szakterületeken
- Szakmai kihívások - nemzetközi projektekben, tréningeken való részvétel
- Folyamatos fejlődés, sikeres projektzárás után szakmai előrelépési lehetőségek, hosszú távú munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Jász-Nagykun-Szolnok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -