www.cvonline.hu

Gépész tervezőmérnök

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Ügyfelünk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó, rendkívül sikeres high-tech középvállalat. Dinamikusan fejlődő teverző csapatukba keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Mérőműszerek gépészeti konstrukciójának kidolgozása, megtervezése; prototípus megépítésében való közreműködés
  • Rajzdokumentációk készítése, karbantartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és több éves szakmai tapasztalat
  • 3D-s tervezőprogramok használatában való jártasság
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás, konstruktivitás
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Finommechanikai és optikai ismeretek / tapasztalat
  • CreO (Pro-Engineer) tervezőrendszer ismerete, és használatában szerzett gyakorlat
  • Mérőműszerek tervezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol