www.cvonline.hu

Gépész tervezőmérnök

  • A hirdetés 954 napja lejárt

A Complex Trade Gépgyártó és Szerelő Kft., 20 éve működő, magyar családi vállalkozás újabb vevőigények kielégítése céljából munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • alkatrészek mechanikai tervezése, fejlesztése
  • alkatrész modell és gépészeti rajzok elkészítése
  • célgépek vagy részegységek tervezése a megrendelő igényei alapján
  • alapanyagok kiválasztása és ezekre vonatkozó követelmények kidolgozása

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • géptervezés területen szerzett  minimum 2-3 éves tapasztalat
  • számítógép felhasználói ismeret: MS Office, Solidworks, AutoCad

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • változatos munka
  • barátságos környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi megfelel a fent leírtaknak, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő