www.cvonline.hu

Gépész Tervezőmérnök

  • A hirdetés 1102 napja lejárt

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég

munkatársat keres azonnali belépéssel, teljes munkaidős foglakoztatással.

A pozíció bemutatása:

Részvétel a K+F csoport munkájában eldobható, elektrosebészeti eszközök gépészeti fejlesztésével, tervezésével.

Feladatok:

  • a vevők elvárásainak megfelelő kreatív termékötletek megfogalmazása, kidolgozása
  • részvétel a megvalósíthatóság elemzésében
  • konstrukcionális tervezés
  • tervezési dokumentációk elkészítése, változás kezelése, ezzel kapcsolatban minőségirányítási feladatok ellátása
  • részvétel a validációs és teszttevékenységekben
  • beszállítók felkutatásának, kezelésének támogatása
  • gyártási technológiák, folyamatok fejlesztésének támogatása
  • gyártási tevékenységek támogatása
  • kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • 3D tervezőprogram ismerete
  • kreativitás, analitikus elemző és problémamegoldó képesség
  • jó fejlődési és alkalmazkodó képesség
  • feladatorientált munkaszemlélet
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • orvostechnikai eszközök tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • tervezési, gyártási, villamossági területen szerzett gyakorlat
  • Solid Works tervezőprogram ismerete

Ajánlatunk:

  • versenyképes bérezés
  • teljesítményorientált motivációs rendszer
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • cafetéria juttatás

Kizárólag fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, magyar, illetve angol nyelven, a bérigény megjelölésével!

Felhívjuk figyelmét, hogy a fenti követelményeknek maradéktalanul megfelelő pályázati anyagokat tudjuk figyelembe venni a kiválasztás során.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő