www.cvonline.hu

Gépész tervezőmérnök

  • A hirdetés 977 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe!

A cégről:

Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka.

Feladatok:

  • Tervezési folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Mérőműszerek gépeszeti konstrukciójának kidolgozása, megtervezése, prototípus megépítésében való közreműködés
  • Rajzdokumentációk készítése és azok karbantartása
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel (fejlesztés, gyártás)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • 3D-s tervezőprogramok használatában való jártasság
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, kreativitás, konstruktivitás

Előnyt jelent:

  • Finommechanikai és optikai ismeretek
  • CreO (Pro-Engineer) tervezőrendszer ismerete és használatában szerzett gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Mérőműszerek tervezésében szerzett tapasztalat

Amit ügyfelünk kínál:

  • A napelemipar legfejlettebb technológiájának elsajátítása
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő