Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

(HF 11-7882)

pozícióba.

Feladat

  • Termékek fejlesztése a vevői elvárások alapján,
  • Alkatrészek modellezése és rajzok készítése CAD rendszerben,
  • Tűrésszámítások és egyéb műszaki számítások elvégzése,
  • A tervezési folyamatok dokumentálása,
  • Együttműködés a nemzetközi fejlesztőcsapattal.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: autóipari),
  • 3D tervezőprogram ismerete,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és idegen nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF
11-7882”-es referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Egyéb hasonló állások Önnek
Műszakvezető - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-1441)

Man at Work Kft.

Feladatok: A termelékenység, gazdaságosság és a...
Székesfehérvár

Pék dagasztó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Pék dagasztó Munkavégzés ...
Pest

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök-Veszprém (Ref.szám: RE-1338)

Feladatok: Beszállított alkatrészekkel kapcsola...
Veszprém