www.cvonline.hu

Gépész Tervezőmérnök – Termékfejlesztő Mérnök

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég

Gépész Tervezőmérnök – Termékfejlesztő mérnöki

beosztású munkatársat keres azonnali belépéssel, teljes munkaidős foglakoztatással.

A pozíció bemutatása:

Orvostechnikai eszközök – elsősorban egyszer használatos és elektorsebészeti – konstrukciós, fejlesztési munkáinak, gépészeti tervezése a társaságunk mérnöki fejlesztő csapatában, egyéni és projekt csapat feladatok keretében.

Feladatok:

  • a vevők követelményeknek specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása
  • orvostechnikai eszközök konstrukciós tervezése
  • fejlesztő laboratóriumi munka, prototípusok, mérnöki sorozatok elkészítése, értékelése
  • termékek kifejlesztésének megvalósíthatósági elemzése
  • termék dokumentációk elkészítése, változás kezelése, a termékfejlesztésre vonatkozó minőségirányítási feladatok ellátása, minőségirányítási követelmények betartása
  • vizsgálati módszerek, eszközök és készülékek kifejlesztése
  • részvétel termékek verifikációs és validációs értékelésében
  • szükség esetén klinikai programok tervezése, körzetműködés in-vitro és in-vivó klinikai vizsgálatok  végrehajtásában
  • termékkel kapcsolatos biztonsági elemzések elvégzése, biztonsági értékelés
  • beszállítók felkutatása, kontrollálásának támogatása
  • gyártási technológiák, folyamatok fejlesztésének támogatása
  • gyártási tevékenységek támogatása
  • kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség (szakterület, pl. finommechanika, terméktervezés, mechatronika, ipari formatervezés, villamos-gépész)
  • valamely 3D tervezőprogram ismerete
  • kreativitás, analitikus elemző és problémamegoldó képesség
  • jó fejlődési és alkalmazkodó képesség
  • csapamunkában történő munkavégzés képessége
  • projekt- és  feladatorientált munkaszemlélet
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • európai orvostechnikai normatíva és USA szabályozás ismerete
  • orvostechnikai eszközök tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • tervezési, gyártási, villamossági területen szerzett gyakorlat
  • Solid Works tervezőprogram ismerete

Ajánlatunk:

  • versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • teljesítményorientált motivációs rendszer
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • bérezés megegyezés szerint
  • cafetéria juttatás

A jelentkezéseket a magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz megküldésével, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol