www.cvonline.hu

Gépész tervező csoportvezető

  • Company_icon Mobilia-Artica Kft
  • Location_icon X. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Research Institute Hungary Kft.

Régi álmod, hogy az autóiparban dolgozz?

Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel?
Nincs elég kihívás az életedben? Nem tudod valóra váltani az álmaid?

Ez a kihívás neked szól! - készen állsz?

Gépész tervező csoportvezetőt keresünk!

Gyere gyárat építeni!

Az autódiagnosztikai rendszereket fejlesztő és bérbeadó APi – Automotive Process Institute GMBh magyarországi leányvállalata részére keres gépész tervező csoportvezetőt.
Az APi által fejlesztett, legmodernebb technológiákra épülő, érintésmentes diagnosztikai robotok már egy rövid méréssel pontos dokumentációt állítanak össze az autó olajszintjéről, a fékek és a karosszéria állapotáról, s a lakk esetleges károsodásairól.
Az APi GMBh és a Mobilia-Artica kft ÚJ INDULÓ GYÁREGYSÉGÉHEZ

Gépész tervező csoportvezetőt

keresünk.

FŐBB FELADATOK MUNKÁK:

  • A vezető tervező feladata megszervezni a Főkonstruktőr által felvázolt műszaki megoldásrészleteinek kidolgozását, megtervezését, kirajzolását.
  • A teljes munkát részekre osztja, ütemez, csapatot irányít, feladatokat oszt szét és kér számon. Ha szükséges szakmai támogatást nyújt a kevésbé tapasztaltabb kollégáinak.
  • Tervezési, rajzolási,számolási feladatok kiosztása
  • A géptervező csoport koordinálása és szakmai felügyelete
  • A főkonstruktőr támogatása a tervezés megvalósításában

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Géptervező mérnöki végzettség
  • 10 év egyedi gépgyártási tapasztalat
  • Koordinációs, irányító képesség
  • Csapatjátékos, támogató személyiség
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Inventor ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Egy újonnan induló gyár teljes felépítésében való “oszlopos tagkénti” részvételi lehetőség
  • Napi szintű szakmai kihívások, hatalmas fejlődési lehetőség
  • Kreatív csapat, válogatott szakemberek
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • A kihívásokkal egyenértékű bérezés
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol