www.cvonline.hu

GÉPÉSZ TECHNIKUSOK

  • A hirdetés 580 napja lejárt

GÉPÉSZ TECHNIKUSOK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Cégünk Gépész technikus végzettséggel rendelkező munkatársakat keres!
A társaságunk villamos munkavédelmi eszközök gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival (NAT által akkreditált vizsgáló laboratóriummal rendelkezik) foglalkozik. A cég villamos biztonságtechnikai termékeinek fejlesztéséhez és gyártásához keres munkaerőt.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki csapatban és önállóan is képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol,német, illetve egyéb nyelvtudás ismerete
  • SAP BUSINESS ONE program ismerete
  • K+F munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el az alábbi e-mail címre!
Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Gépész technikus" pozíció megnevezését!
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016.05.15.

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő