www.cvonline.hu

GÉPÉSZ TECHNIKUS/MÉRNÖK (7251)

  • A hirdetés 851 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Gépész technikus/mérnök

Elvárások:
•Gépész szakirányú végzettség
•Német nyelvtudás
•Microsoft programok magas szintű ismerete
•Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
•Határozottság, proaktivitás
•Rendszerszemlélet, jó szervezőkészség

Feladatok:
•Gyártás előkészítés
•Műszaki rajz olvasás
•Darabolási/hajlítási lista készítés
•Termékfejlesztés a megrendelői igények figyelembevételével
•Nyersanyag rendelés
•Termék optimalizálás
•Napi kapcsolattartás a gyártórészlegekkel és a külföldi központtal
•A gyártás folyamatosságának biztosítása, felmerülő problémák megoldása
•Késztermék ellenőrzés

Előny:
•Autocad vagy hasonló programok ismerete
•Erős kommunikációs szintű német nyelvtudás
•Szakirányú tapasztalat
•HEGESZTŐMÉRNÖKI végzettség

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Nemzetközi környezet
•Bérezés megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Fémmegmunkáló nemzetközi vállalat

Munkavégzés helye:
•Pécs

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: " Gépész Pécs”

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857