www.cvonline.hu

Gépész technikus

  • Company_icon F. Segura Hungária Kft. (FSegura csoport)
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

(F. Segura Hungária Kft., Szolnok)

A SEGURA CSOPORT

A SEGURA CSOPORT gépjárművek fém alkatrészeinek – elsősorban sajtolási és hegesztési folyamatokkal történő – tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cégcsoport. Az autóipar fém alkatrészeinek fejlesztésére és gyártására, valamint présszerszámok tervezésére, összeszerelésére és fejlesztésére szakosodtunk.

A Segura 1970-es megalakulása óta céljának tekinti, hogy olyan globális szolgáltató legyen, amely többet, kiválóbbat nyújt ügyfelei számára. A Segura fejlődése azóta sem állt le. Folyamatos az új technológiák kutatása, a termékek fejlesztése, amelyek révén az autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető szerepet ért el, és a gépjárműipar egyik fő szolgáltatójává nőtte ki magát.

A POZÍCIÓ CÉLJA

A karbantartó csapat tagjaként hozzájárul a termelési tevékenység folyamatosságának biztosításához, a meglévő és a telepítésre váró félautomata és automata gyártó berendezések hatékony üzemeltetése által.

A Csoporton belül lehetőség nyílik a folyamatos szakmai fejlődésre és nemzetközi projektekben való részvételre. Sikeres pályázónk számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk. Amennyiben  hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen a lenti e-mail címen.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

  • A gyárépület és berendezéseinek üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkáinak elvégzése.
  • Termelő berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, tervszerű  meghanikai karbantartások elvégzése, üzemzavarok elhárítása.
  • Az energiaellátó- és az egyéb, termeléshez szükséges rendszerek (hűtés, kompresszor, generator, tűzjelző) megfelelő működésének felügyelete, hibaelhárításának elvégzése.
  • Részvétel új berendezések telepítésében és üzembehelyezésében

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki szakközépiskolai végzettség (gépész).
  • Karbantartási feladatok ellátásához szükséges eszközök ismerete.
  • Műszaki rajz olvasási készség.
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Hegesztési alapismeretek előnyt jelentenek.
Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű