www.cvonline.hu

Gépész szerelésvezető

  • A hirdetés 899 napja lejárt

100%-ban magyar tulajdonú, ipari-, energetikai, épületgépészeti, építészeti létesítmények, rendszerek tervezésével, kivitelezésével, üzemeltetésével, és karbantartásával foglalkozó cégünk

gépész szerelésvezető

munkakörbe

keres munkatársat.

Feladatok:

  • erőművi, ipari, energetikai projektek – technológiai, és nagynyomású rendszerek - előkészítése,
  • kivitelezés helyszíni irányítása,
  • alvállalkozók operatív irányítása,
  • az elvárt/kitűzött minőségi, határidős célok elérésének felügyelete.

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú gépész szakképzettség,
  • erőművi, energetikai és ipari környezet ismerete,
  • sikeres projekteken legalább 10 éves szerelésvezetői gyakorlat,
  • kiváló szervező- és problémamegoldó készség,
  • vidéki munkavégzés vállalása.

A jelentkezéseket a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Valkai Tibor

Penta Industry Kft., 1148 Budapest, Kerepesi út 52.