www.cvonline.hu

Gépész szakmunka (Országos)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.25.
Hirdetés azonosító: 941277
lejárt

Gépész szakmunkás vagy technikusi végzettséggel rendelkező munkatársakat keresünk kaposvári megbízónk részére, országos munkavégzés céljából

Gépésztechnikus

pozícióba

Feladatok:

  • Az elektromos ellátást biztosító rendszerek és berendezések karbantartása és javítása
  • A rendelkezésre álló eszközök karbantartása
  • A napi ütemezett feladatok elvégzése, jelentése a csoportvezető felé

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy technikusi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Magasban történő munkavégzés vállalása

Amit leendő munkaadója kínál:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Tanulás, fejlődés
  • Átlag feletti bérezés és teljes ellátás (szállás, étkezés, munkaruházat oda és hazaút biztosítása)

A munkakör jellege: hetelő, hétfőtől-péntekig teljes ellátással

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a jelentkezéshez szükséges önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu