www.cvonline.hu

Gépész projektmérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.
Hirdetés azonosító: 995590

Partnerünk egy világvezető multinacionális vállalat, amelynek profilja magában foglal kutató, fejlesztő és gyártó tevékenységet egyaránt. A világszinten több mint 45 000 főt foglalkoztató cég magyarországi üzemébe Gépész projektmérnököt keresünk.

Feladatok:

-Tervezési, kivitelezési és üzembe helyezési munkák irányítása, aktív részvétel a -tervezésben
-Gép specifikációk felállítása együttműködésben a termeléssel és az R&D szervezettel
-Gépész-, villamos-, építész- és karbantartó mérnökökből álló projektcsapatok koordinációja
-Angol nyelven történő ártárgyalások, műszaki egyeztetések és konferenciabeszélgetések lebonyolítása
-Nemzetközi projektek vezetése
-Költségkalkuláció és ütemtervkészítés

Elvárások:

-3-5 év releváns tapasztalat
-Gépészmérnök végzettség (géptervezői szakirány előny)
-Aktív ANGOL nyelvtudás
-Autodesk Inventor tervezői gyakorlat
-B kategóriás jogosítvány
-Utazási hajlandóság (EU, Mexico, USA)

Amit kínálunk:

- Fiatalos csapat
-Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
-Karrierlehetőség egy innovatív ipari vezető vállalatnál

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a