www.cvonline.hu

Gépész Projektmérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.03.08.
Hirdetés azonosító: 848116

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk számára keresünk Gépészmérnök munkatársat.

Feladatok:

- Projekt munkák irányítása a tervezéstől a kivitelezésen keresztül egészen az üzembe helyezésig
- Gép specifikációk felállítása a termeléssel és a kutató fejlesztő csapattal együttműködve
- Ártárgyalások lebonyolítása, árajánlatok készítése angol nyelven
- Árajánlat adáshoz szükséges műszaki dokumentáció elkészítése
- Költségterv készítése, projekt ütemezés összeállítása
- Nemzetközi projektek vezetése

Elvárások:

- Gépészmérnök végzettség
- 3-5 év hasonló területen tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Autodesk Inventor tervezői gyakorlat
- Jogosítvány
- Rugalmasság, utazási hajlanság

Amit kínálunk:

- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszútávra szóló, kihívásokkal teli lehetőség
- Lendületes csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a