www.cvonline.hu

Gépész projektmérnök

  • A hirdetés 759 napja lejárt

Épületüzemeltetés, épületgépészet, épületmenedzsment, fűtés-hűtés- szellőzés-klímatechnika területeken tevékenykedő osztrák partnerünkhöz keresünk GÉPÉSZ PROJEKTMÉRNÖK pozícióba munkatársat Ausztria, Németország és Svájc területére.

FELADATOK

Projektek önálló tervezése, kalkulációja, kivitelezése, lebonyolítása és elszámolása szellőzés-klíma-hűtéstechnika területén (teljes projektmenedzsment)
Ügyfélkapcsolat, ügyféltanácsadás

ELVÁRÁSOK

Középfokú épületgépész technikusi végzettség, vagy középfokú műszaki végzettség
• Épületüzemeltetés, épületgépészet, projekt-lebonyolítás területeken szerzett tapasztalat
Német nyelvtudás írásban és szóban (minimum B2)
Angol nyelvtudás előnynek számít
• B kategóriás jogosítvány
• Utazási hajlandóság
• Önálló igényes munkavégzés
• Magas ügyfél-orientáltság

AMIT KÍNÁLUNK

Munka egy dinamikus cégnél
Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
Versenyképes jövedelem
• Céges autó
• Segítség a lakhatás megszervezésében

Amennyiben megfelel a feltételeknek, és érdekli a munkalehetőség, küldje el jelentkezési anyagát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Kizárólag teljes jelentkezési anyagot fogadunk el, amely tartalmazza a következőket: magyar és német nyelvű részletes, fényképes szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentum.
Szolgáltatásunk ügyfeleink számára díjmentes.