www.cvonline.hu

Gépész projektmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2017.01.20.
Hirdetés azonosító: 1080966

Lakossági energetikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk Gépész projektmérnök kollégát.

Feladatok:

- Lakossági, energiahatékonysági célú épületgépészeti kivitelezési munkák menedzselése
- A teljes kivitelezési folyamat- ajánlatadástól a karbantartási munkálatokig- felügyelete és koordinálása
- Beszerzési terv készítése, a beszerzések koordinálása, felügyelete
- Teljes körű dokumentáció, SAP használata
- Alvállalkozók koordinálása
- Logisztikai és beszerzési folyamatok koordinálása
- Folyamatfejlesztésben való részvétel

Elvárások:

- Épületgépész mérnöki végzettség
- 3 éves szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
- Projektmenedzsment tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Kivitelezésben/beruházásokban szerzett tapasztalat
- Utazási hajlandóság
- Stressz tűrés, nyitott és kreatív gondolkodás, proaktivitás

ELŐNY:
- Német nyelvtudás
- Szabályozói környezet ismerete
- termékfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Rugalmas munkaidő
- Dinamikus, fiatal, összetartó csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a