Gépész projektmérnök | Mechanical project engineer - Esztergom környéke

  • Az álláshirdetés 249 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkörben az Ön feladatai lesznek: Gép specifikációk felállítása együttműködésben a termeléssel és az R&D szervezettel. Specifikációk alapján kiviteli tervek készítése (3D, 2D). Kivitelezési és üzembe helyezési munkák irányítása. Géphasználati utasítások készítése vagy részvétel az utasítások elkészítésében. Ártárgyalások és műszaki egyeztetések külső vállalkozókkal történő lebonyolítása. Nemzetközi projektekben való részvétel. Költségkalkuláció és ütemtervkészítés.

Végzettség:
Gépészmérnök végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezésére is számítunk.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás 3 D-s tervezői gyakorlat (Autodesk Inventor előny) B kategóriás jogosítvány

Műszaki területre

Megjegyzés:
Világszínvonalú terméket gyártó, multinacionális cég.