www.cvonline.hu

Gépész művezető

  • A hirdetés 357 napja lejárt

A
MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZRT.

Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság Solti mérnöksége

munkakörbe munkatársat keres

A munkavégzés helyszíne: 6320 Solt, Kecskeméti u. 34.

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:

  • Biztosítja az út- és hídfenntartási munkákhoz szükséges gépek és berendezések üzembiztos működését.
  • A javítási és karbantartási munkákat ütemezi, koordinálja és felügyeli a gépek megfelelő műszaki állapotát.
  • A szakterületéhez tartozó eszközállomány állapotáról nyilvántartást vezet és adatot szolgáltat.
  • Szakterületét képviseli, kapcsolatot tart a gépállomány karbantartásához szükséges anyagok beszerzése és a javítások elvégeztetése céljából.
  • Ellenőrzi, hogy a felügyelete alatt üzemelő gépek kezelését csak az előírt képesítéssel rendelkező és munkavédelmi oktatásban részesült munkavállaló kezelhesse.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • középfokú gépészeti vagy járműjavítási szakirányú iskolai végzettség és legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • gépek, járművek karbantartásában való jártasság
  • magabiztos Excel ismeretek
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • együttműködés
  • felelősségvállalás
  • önállóság

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • SAP vagy más integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
  • gépészmérnöki szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség legalább 3 év szakmai tapasztalat

Jelentkezési határidő:

2016.07.15 .

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő