www.cvonline.hu

GÉPÉSZ MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ/LÉTESÍTMÉNYFELELŐS

  • A hirdetés 700 napja lejárt

Munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatok:

  • Létesítménymegvalósítások épületgépészeti fejezetének műszaki előkészítése, folyamatának műszaki adminisztrálása
  • Létesítménymegvalósítások épületgépészeti műszaki feladatainak teljes körű ellátása

Szakmai/gyakorlati követelmények:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben, vagy létesítménymegvalósításban szerzett legalább 2 éves friss gyakorlat
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata
  • angol és/vagy német tárgyalóképes, középfokú, aktív nyelvtudás (szóban, írásban, tárgyaláson rendszeresen használt)
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Elvárt készségek, képességek:

  • önálló munkavégzési képesség
  • jó kommunikációs képesség
  • monotóniatűrés
  • prezentációs készség és gyakorlat
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • határidő érzékenység és tartás
  • csapatszellem, képesség a csapatmunkára

Előnyök:

  • Épületgépészeti, épületenergetikai szakmai képzettség
  • CAD, költségvetés készítő-, projekt ütemterv készítő programok ismerete
  • második nyelv aktív használata

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés, étkezési utalvány
  • Rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

A munkavégzés helye:

  • Biatorbágy, Vendel park, vagy Győr, Ipari park (lakóhely függvényében)

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az alább megadott e-mail címre várjuk.

Érdeklődni lehet a +36 30 2222 855 telefonszámon.

Helyek Budapest
Pest
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő