www.cvonline.hu

GÉPÉSZ MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ/LÉTESÍTMÉNYFELELŐS

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatok:

  • Létesítménymegvalósítások épületgépészeti fejezetének műszaki előkészítése, folyamatának műszaki adminisztrálása;
  • Létesítménymegvalósítások épületgépészeti műszaki feladatainak teljes körű ellátása.

Szakmai/gyakorlati követelmények:

  • Gépészmérnök végzettség;
  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben, vagy létesítménymegvalósításban szerzett legalább 2 éves friss gyakorlat (de: pályakezdők jelentkezését is várjuk!) ;
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata;
  • Angol és/vagy német tárgyalóképes, középfokú, aktív nyelvtudás (szóban, írásban, tárgyaláson rendszeresen használt);
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány.

Elvárt készségek, képességek:

  • Önálló munkavégzési képesség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Monotóniatűrés;
  • Prezentációs készség és gyakorlat;
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés;
  • Határidő érzékenység és tartás;
  • Csapatszellem, képesség a csapatmunkára.

Előnyök:

  • Épületgépészeti, épületenergetikai szakmai képzettség;
  • CAD, költségvetés készítő-, projekt ütemterv készítő programok ismerete;
  • Második nyelv aktív használata.

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Versenyképes fizetés, étkezési utalvány;
  • Rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

A munkavégzés helye:

  • Biatorbágy, Vendel park, vagy Győr, Ipari park (lakóhely függvényében)

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő