www.cvonline.hu

Gépész karbantartó

  • A hirdetés 523 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Kápolnásnyéki Földgázszállító Üzeme munkatársat keres
Gépész karbantartó munkakörbe.

Munkavégzés helye:Kápolnásnyék

Feladatok:

  • A földgázszállítás folyamatosságának és a biztonságos üzemvitel biztosítása érdekében a technológiai rendszerek, berendezések és eszközök, illetve azok segédüzemi rendszereinek folyamatos működését biztosító gépész szakágban felmerülő karbantartási, hibaelhárítási, javítási és szerelési feladatok végrehajtása.
  • A területhez tartozó objektumokon rendszeres gépészeti karbantartási feladatok végzése és dokumentálása.
  • EBK jellegű kérdésekben javaslatok készítése, észrevételek megtétele.
  • A nyomástartó edények karbantartási feladatainak elvégzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség (szerkezet- és/vagy géplakatos).
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Outlook ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.
  • Bányahatósági és tűzvédelmi szakvizsga.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. október 04.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő