www.cvonline.hu

Gépész karbantartó

  • A hirdetés 748 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében Gyöngyös (Ipari park) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

munkakörbe munkatársakat főállású munkaviszonnyal, teljes munkaidőben, egy műszakos munkarendben.

Feladatok:

  • Épületgépészeti eszközök karbantartása
  • Vízhálózati és fűtéstechnikai rendszerek karbantartása
  • Légtechnikai és gépészeti feladatok, karbantartások

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú műszaki/gépészeti végzettség
  • Előny: kaputechnikai, klímatechnika ismeretek, villamos végzettség, valamint technikusi végzettség. Karbantartási területen szerzett tapasztalat.
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Heves
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő