www.cvonline.hu

Gépész karbantartó

  • A hirdetés 936 napja lejárt

Élelmiszer-ipari cégcsoport keres

gépész karbantartó

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • gépek, berendezések karbantartása, beállítása, üzemeltetéseproblémafeltárás, javítási munkák, mechanikus, pneumatikus gépek meghibásodása esetén
  • megelőző karbantartás elvégzése, folyamatos fejlesztés a gépeken és tartozékain
  • hibák feltárása, javítások a berendezések maximális rendelkezésre állásának biztosítása érdekében
  • karbantartási tervek és célok megvalósulásának támogatása, proaktív munkavégzéssel

Elvárások:

  • gépszerelő és karbantartó/géplakatos végzettség
  • karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • precíz, csapatorientált munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jogosítvány

Előny:

  • technikusi végzettség
  • mechatronikai végzettség
  • éleliszeripar területén szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

A pályázatokat munkabérigény megjelölésével 2015. március 27-ig kérjük „Gépész karbantartó” jeligére.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő