www.cvonline.hu

Gépész karbantartó

  • A hirdetés 871 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Vecsési Fölgázszállító Üzeme munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Vecsés

Feladatok:

  • A földgázszállítás folyamatosságának biztosítása érdekében a technológiai rendszerek, berendezések és eszközök gépész szakágban felmerülő karbantartási, hibaelhárítási, javítási és szerelési feladatainak végrehajtása.
  • Minősített hegesztői feladatok ellátása a földgázszállító rendszeren.

 A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség (szerkezet- és/vagy géplakatos).
  • 3 éves szakmai gyakorlat.
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Outlook ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.
Előnyt jelent:
  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.
  • Minősített hegesztői végzettség.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. március 07.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő