www.cvonline.hu

Gépész karbantartó

  • A hirdetés 930 napja lejárt

A Jabil Circuit (Link megjelenítése) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladata:

  • Gépek, segédeszközök előírások szerinti bekötése, üzembe helyezése, hibaelhárító karbantartási feladatok elvégzése.
  • A napi, heti, havi, megelőző és tervezett karbantartás elvégzése a karbantartási terv szerint
  • Épületgépészeti és felügyeleti rendszerek kezelése, szükség szerinti beavatkozások elvégzése.
  • Követi a karbantartási anyagok fogyását
  • Előrejelzést készít a pótalkatrész beszerzésekre
  • Javító - megelőző intézkedésekben vesz részt

Elvárásaink:

  • Gépészeti, gépész szakirányú szakközépiskolai végzettség
  • Gépészeti ismeretek
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Műszakos munka vállalása

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Gépkezelői jogosítvány (Emelő és rakodógépek: 4221; 4223 kódszám)

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése-ra vagy az az alábbi linkre kattintva:

Link megjelenítése=