www.cvonline.hu

Gépész karbantartó

  • A hirdetés 247 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Kecskeméti Földgázszállító Üzeme munkatársat keres
munkakörbe.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:

  • A földgázszállítás folyamatosságának biztosítása érdekében a technológiai rendszerek, berendezések és eszközök gépész szakágban felmerülő karbantartási, hibaelhárítási, javítási és szerelési feladatainak végrehajtása.
  • A területhez tartozó objektumokon rendszeres gépészeti karbantartási feladatok végzése és dokumentálása.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Outlook ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.
Előnyt jelent:

  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.
  • Bányahatósági és tűzvédelmi vizsga.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 5.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol